Опис проектуОпис проектуОпис проектуОпис проектуОпис проектуОпис проектуОпис проектуОпис проектуОпис проектуОпис проектуОпис проектуОпис проектуОпис проектуОпис проектуОпис проектуОпис проектуОпис проектуОпис проекту

Стиль, простір…Light

Коли ранкове сонце заливає простору вітальню, коли спів пташок наповнює затишну спальню, коли свіжого повітря стільки, скільки ви забажаєте – це "Avalon Light".

Проект

Новий, світлий, затишний  житловий комплекс від Avalon Inc.. Стильний та легкий ззовні, зручний та продуманий  всередині. Органічно вписується у ландшафт міста та підкреслює його найкращими зразками сучасної європейської архітектури.

Приваблива особливість

Головною ідеєю проекту є створення комфортного та справді доступного помешкання. Це стає можливим завдяки ретельному проектуванню, раціональному плануванню, застосуванню найкращих європейських традицій та передових технологій створення сучасного міського житла.

Стандарти якості

Усі використані у будівництві матеріали мають відповідні сертифікати та посвідчення, що відповідають вимогам чинного законодавства України. Не шкодять здоров’ю та довкіллю! А усі будівельні роботи ведуться згідно з сучасними нормами та технологіями.

Розташування

Вже традиційною перевагою житлових комплексів Avalon Inc. є вдале розташування. Поруч з "Avalon Light" на початку вулиці Івана Мазепи зручна транспортна розв’язка та усі елементи добре розвинутої міської інфраструктури. Неподалік знаходяться паркові зони, школи, дитячі садки,магазини, аптеки та церква. За лічені хвилини, залежно від планів, можна дістатись до центру міста  або заміської лісопаркової зони.

Конкурентні переваги

Житло комфорт-класу за вигідною пропозицією у спокійному районі міста, з прибудинковою територією та паркінгом.

Avalon Inc. – ми з вами від моменту, коли ви вперше задумались про своє житло!

Хочете дізнатися більше? Зв'яжіться з нами і наш фахівець Вам допоможе.

ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ