Благодійність

Життя продовжується і мусить продовжуватись! Ці Люди тому доказ!🤍

Контакт поселення у прихистку :
+380 (50) 356 28 51Тарас
📍Avalon UP (вул. Червоної калини, 56)
Маленькими кроками до великої перемоги 🇺🇦.

Соціальні проєкти

«Одна з основних місій компанії Avalon – творити соціально-відповідальний бізнес, який своєю діяльністю допомагає тим, хто цього потребує та заохочувати українців до благодійності.

Avalon - change your world - це гасло є ключовим у нашій компанії, адже ми переконані, що нашою діяльністю ми можемо змінювати світ і надихати інших на хороші вчинки.» Алла Шамова СЕО Avalon.
<span style=Соціальні проєкти" data-swiper-parallax-x="-100" data-swiper-parallax-scale="1.5" data-swiper-parallax-duration="800" />

Про проєкт
«Стіни лікують»

В вересні компанія Avalon розпочала свою благодійну акцію «Стіни лікують». Її метою є — відремонтувати дитяче ЛОР відділення лікарні Охматдит і забезпечити дітям комфортне перебування, щоб посприяти швидкому одужанню.

Протягом усього проекту бренд Avalon перечислює 1% з продажу кожної квартири. Ці кошти підуть на ремонт та облаштування 276 кв.м. дитячого ЛОР відділення Охматдиту.

Лікарня Охматдит — одна з найпотужніших дитячих клінік України. Саме вона є домом для сотні дітей, які потребують щоденного догляду та підтримки медиків. Зокрема ЛОР відділення прийматиме цілодобово 20 дітей зі всієї країни.
.

Завдання акції «Стіни лікують»

Найважливішим завданням акції є — облаштування дітям максимально комфортного та зручного простору, який створюватиме для них атмосферу безпеки, тепла та сприятиме доброму настрою та швидкому одужанню.
<span style=Завдання акції «Стіни лікують»" data-swiper-parallax-x="-100" data-swiper-parallax-scale="1.5" data-swiper-parallax-duration="800" />

Результати акції «Стіни лікують»

Тут будуть результати акції і звіт
<span style=Результати акції «Стіни лікують»" data-swiper-parallax-x="-100" data-swiper-parallax-scale="1.5" data-swiper-parallax-duration="800" />