AVALON FUTURAAVALON FUTURAAVALON FUTURAAVALON FUTURAAVALON FUTURAAVALON FUTURAAVALON FUTURA

Опис

Житловий комплекс Avalon Futura – це 9-поверховий житловий будинок у ближньому центрі Львова. Особливою ознакою комплексу є неповторний футуристичний дизайн проекту зовні та затишні квартири усередині. Новий об’єкт компанії Avalon Inc., як і попередні житлові комплекси, втілює антропологічно-функціональний підхід. Тобто, житло від ідеї та перших штрихів креслення проекту і аж до здачі квартир покупцям повністю орієнтоване на запити і потреби мешканців. Зручне планування квартир, усі необхідні комунікації та інфраструктура, дитячий майданчик, місця для паркування, близькість до шкіл, садочків, супермаркетів – ось лише основні переваги житлового комплексу Avalon Futura. Якщо до цього додати ще й престижність проживання у новому комплексі, мабуть, сумнівів у виборі на користь Avalon Futura не залишиться.

Унікальний проект

Покупці нерухомості в Україні та Львові зокрема вже давно чекали на справжній сучасний дизайнерський проект будинку. Тому розробники, проектанти і девелопери не сумніваються в попиті від охочих отримати затишний власний куточок у житловому комплексі Avalon Futura. Настільки сучасного проекту дотепер ніхто не реалізовував у Львові та загалом у Західній Україні. 

На відміну від звичного плаского фасаду, в новому комплексі реалізовано концепцію відкритого модульного простору. Замість рівної зовнішньої стіни власники квартир в Avalon Futura отримають багатогранну площину. Подібний підхід не лише буде приємним для очей, але й позитивно впливатиме на мешканців. При цьому різнопланове розташування широких віконних конструкцій дозволить отримувати максимум сонячного світла у помешканні. А це, окрім економії електроенергії, також покращуватиме здоров’я власників нових квартир.

Чудовий краєвид для кожного

В Avalon Futura чи не вперше у житловому секторі нерухомості вдалося подолати обмеженість краєвиду. Тож тепер не лише невелика частина мешканців одного будинку матиме «гарну картинку» зі свого вікна. Завдяки оригінальній конструкції будівлі всі мешканці матимуть чудовий краєвид із власних домівок. А зелені насадження довкола житлового комплексу зроблять урбаністичний пейзаж значно приємнішим.

Дизайн та комфорт 

У проекті буде використано лише сертифіковані та безпечні для проживання і здоров’я людей матеріали. Досконале зовнішнє оформлення зі скла, металу та пластику ховає в собі давно очікуваний комфорт для особистого чи сімейного проживання. До проекту залучений один із найкращих дизайнерів Львова, завдяки якому всі квартири передбачатимуть можливість вільного перепланування і підбору індивідуального дизайну.

Хочете дізнатися більше? Зв'яжіться з нами і наш фахівець Вам допоможе.

ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ