1 черга 

Avalon Zelena St.Avalon Zelena St.Avalon Zelena St.Avalon Zelena St.Avalon Zelena St.Avalon Zelena St.Avalon Zelena St.Avalon Zelena St.Avalon Zelena St.Avalon Zelena St.

2 черга

Avalon Zelena St.Avalon Zelena St.Avalon Zelena St.

Avalon Zelena St.Avalon Zelena St.Avalon Zelena St.Avalon Zelena St.Avalon Zelena St.Avalon Zelena St.

 

У ритмі нашого життя не завжди є можливість виїхати відпочити на природу за місто. Саме тому компанія Avalon Inc. обрала локацією  нового житловий комплексу вул. Зелену- найзеленіший район Львова, де можна насолодитись тишею та спокоєм, поєднатись із природою та побути наодинці зі своїми думками.

 

Для зручності майбутніх мешканців на перших поверхах житлових будинків передбачені комерційні приміщення з магазинами, ресторанами, кав’ярнями та іншою розважальною та сервісною інфраструктурою. В радіусі кількох десятків метрів розташувалися супермаркети, школи, дитячі садочки та торгові центри. До ділової та центральної частини Львова можна доїхати за лічені хвилини, що значно заощадить час мешканцям ЖК. 

 

Avalon Zelena Street -  стильні фасади, сучасні планувальні рішення, 14 секцій різної поверховості, чудово спроектована та продумана до дрібниць прибудинкова територія. Крім того, з думкою про майбутніх мешканців ми облаштували відпочинкові зони wi-fi мережею. Територія житлового комплексу забезпечена дитячими та спортивними майданчики, вуличними тренажерами, місцями для вигулу собак та сучасними ландшафтними рішеннями для відпочинку. 

Хочете дізнатися більше? Зв'яжіться з нами і наш фахівець Вам допоможе.

ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ