1 кільце

AVALONAVALONAVALONAVALONAVALONAVALONAVALONAVALONAVALONAVALONAVALONAVALONAVALONAVALONAVALONAVALONAVALONAVALONAVALONAVALONAVALONAVALONAVALONAVALONAVALONAVALONAVALONAVALONAVALONAVALONAVALON
 

2 кільце

AVALONAVALONAVALONAVALONAVALONAVALONAVALONAVALONAVALONAVALONAVALONAVALONAVALONAVALONAVALONAVALONAVALONAVALONAVALONAVALONAVALONAVALON

Втілення мрії

Житловий комплекс Авалон розташований за 10 хвилин ходи від Оперного театру, на проспекті В. Чорновола. Дістатися до центру Львова власним авто чи громадським транспортом буде дуже легко. Окрім цього, всі необхідні для зручного та повноцінного проживання об’єкти будуть доступними для власників нових квартир. Від Авалону до супермаркетів, шкіл, садочків, парків та лікарень – лічені хвилини пішки. Тож повноцінне життя для активних молодих людей чи батьків із дітьми, які оберуть собі затишну квартиру в новому житловому комплексі, буде забезпечено.

Комфорт у деталях

Детально вивчивши потреби та запити на ринку нерухомості, компанією було зроблено великий акцент перш за все на зручності для проживання мешканців. Внутрішній двір житлового комплексу дозволить безпечно та приємно проводити вільний час у затінку дерев, на дитячих та спортивних майданчиках. При цьому власникам квартир не потрібно буде переживати за власні автомобілі. Для цього у проекті передбачено підземний паркінг, що захоплюватиме зручністю та рівнем безпеки. 

Дизайн перевершив аналоги

ЖК Avalon складається з 2-ох кілець по 9 секцій, від 6 до 15 поверхів. Використано цікавий прийом, коли кожна секція відрізняється дизайном. Подібних проектів годі шукати не лише у Львові, але й в Україні. М’яка футуристичність із приємними плавними лініями припаде до смаку шанувальникам сучасного підходу до будівництва. Глобальність проекту вже відзначили фахівці, тож тепер черга за жителями, які зможуть не лише отримати якісне житло, але й, без перебільшення, отримати додаткову причину для гордості. Масштабність ЖК передає кожна секція, що формує загальний гармонійний і сучасний стиль. До речі, стилістика нового кварталу відображає останні тенденції європейського та американського житлового будівництва.

З думкою про Вас

Традиційно компанія Avalon Inc. використовує гнучкий підхід. Окрім того, майбутні мешканці на власний розсуд зможуть обирати поверховість та кількість кімнат, а також до їхніх послуг чимало додаткових опцій. Наприклад, штатна команда дизайнерів допоможе втілити внутрішній простір відповідно до смаків клієнта. Додаткове обладнання помешкань, паркомісця чи інші потреби нових мешканців також буде реалізовано. Для цього достатньо буде звернутись у компанію Avalon Inc., яка допоможе у Вашому виборі.

Хочете дізнатися більше? Зв'яжіться з нами і наш фахівець Вам допоможе.

ЗВ'ЯЗАТИСЯ З НАМИ