Стартував огляд квартир у Avalon Holiday

Відбулись перші огляди для власників квартир у ЖК Avalon Holiday, тому вихідні були надзвичайно радісні! 🌞
Клієнти побачили майбутні домівки, прониклись атмосферою новосілля та мали змогу почати візуалізувати своє життя у новому просторі.
Зовсім скоро Avalon Holiday наповниться життям ще більше і ми пишаємось, що причетні до цих змін!
Стартував огляд квартир у Avalon Holiday

Avalon видав своїм інвесторам першу партію ключів

Avalon видав своїм інвесторам першу партію ключів від готових нових квартир у Львові в житлових комплексах Avalon Flex та Avalon Zelena Street, попереду ще понад 800 квартир.
Своїм власним капіталом та капіталом основних партнерів ми несемо повну відповідальність за збереження інвестицій своїх клієнтів. Це гарантує завершення будівництва усіх початих до війни проектів компанії.

Львівський ринок нерухомості зазнав суттєвих змін, ми реагуємо та адаптуємось до них.

На це повпливало чимало факторів, найголовніший, безумовно, це ситуація на фронті. Водночас є й другорядні чинники: робота будівельників та компаній, що постачають будівельні матеріали, робота державних реєстрів, робота державних служб, включаючи органи місцевого самоврядування та дозвільної служби, робота постачальників послуг (Львівобленерго, Львівгаз, Львівводоканал тощо) та інші компаніі та служби які мають вплив на галузь.
Розуміючи це, компанія Avalon погоджує та реалізує низку рішень для уникнення ризикових ситуацій, як для нас так і для наших клієнтів.
Також, суттєво змінився запит клієнта. Важливими стали: наявність підземного паркінгу, наявність підвалів та комор, географічна близькість до різних інфраструктурних об’єктів міста і безумовно готовність проекту. Саме тому, компанією було прийнято рішення тимчасово звузити пропозицію саме продажного асортименту лише до готових об’єктів , або проектів з готовністю більше 80%. Мова йде про об’єкти : Avalon Zelena, Avalon Flex, Avalon UP, A37. Водночас, будівельні роботи тривають абсолютно у всіх проектах.
Команда центру продажу працює онлайн та офлайн. У офісі, приватних повідомленнях чи на гарячій лінії ми завжди готові відповісти на питання і переживання існуючих клієнтів та зацікавлення майбутніх!
<span style=Львівський ринок нерухомості зазнав суттєвих змін, ми реагуємо та адаптуємось до них." data-swiper-parallax-x="-100" data-swiper-parallax-scale="1.5" data-swiper-parallax-duration="800" />

У цей складний, але дуже важливий для України період, як ніколи важливо, щоб кожен з нас добре робив свою справу.

Сьогодні пріоритетом компанії Avalon є корпоративно-соціальна відповідальність. Перед кожним нашим клієнтом. Та перед кожним, хто обрав Львів новим домом. Ми також зосередили увагу на допомозі у тимчасовій та постійній релокації бізнесів у Львів. Знаємо, що і фрілансер і велика компанія однаково потребують комфортного простору, для продуктивної роботи. Виробництва потребують комерційних приміщень. Ми працюємо, щоб і інші теж знову змогли це робити 🙌 Безліч українців зараз у пошуку шляхів відновлення роботи, у всіх нас спільна мотивація – підтримка економіки Країни. Ми впораємось. Разом точно впораємось ✊🇺🇦
<span style=У цей складний, але дуже важливий для України період, як ніколи важливо, щоб кожен з нас добре робив свою справу." data-swiper-parallax-x="-100" data-swiper-parallax-scale="1.5" data-swiper-parallax-duration="800" />

Моральна та фізична готовність до будь-яких змін, продовжує бути «одним з китів» на яких опирається компанія Авалон.

За декілька тижнів до війни ми сформували оперативний штаб, який покроково допомагав команді компанії «підготуватись» до різних сценаріїв розвитку подій. Встигли також провести серію курсів по домедичній допомозі, лекцій про тривожну валізу та спецкурс довоєнної підготовки для чоловіків.
З першого дня війни компанія оперативно перевела колектив на дистанційну роботу та забезпечила переїзд охочих колег з сім’ями до сусідньої Польщі.
Кризова ситуація, на жаль, змусила нас прийняти ряд складних рішень з приводу діяльності Компанії та нашої Команди.🙏 Дехто з працівників тимчасово залучений до інших напрямків роботи чи перенаправлений до іншого департаменту, водночас HR-відділ продовжує допомагати з пошуком нового місця роботи усім, хто цього потребує.
Цей складний час вкотре дав можливість переконатися, що професійна команда - це найбільше наше надбання. Ми дякуємо кожному, хто з розумінням віднісся до усіх наших тимчасових вимушених рішень і впевнені, що невдовзі зможемо разом радіти перемозі та повноцінному відновленню роботи нашої Компанії.
<span style=Моральна та фізична готовність до будь-яких змін, продовжує бути «одним з китів» на яких опирається компанія Авалон." data-swiper-parallax-x="-100" data-swiper-parallax-scale="1.5" data-swiper-parallax-duration="800" />

Українці, сьогодні як ніколи важливо бути єдиними, показати міць нашого народу та підтримувати один одного у такий важливий для нашої України час!🙏🇺🇦

Команда компанії з першого дня війни працює у волонтерських групах, що допомагають з розселенням біженців та забезпеченням продуктами харчування усіх, хто цього потребує. Комерційні приміщення Avalon переоснащені у штаби гуманітарної допомоги, для тимчасового проживання переселених громадян. На території будівельних майданчиків Avalon майструються, необхідні для оборони, металеві конструкції. Підземні паркінги ЖК Avalon стали надійним укриттям для мешканців. Наша команда робить все для того, щоб зробити їх безпечнішими та зручнішими: поступово оснащуємо WI-FI-зв’язок та додаткове утеплення приміщення. Працюємо над безпекою наших мешканців і нашої Країни! Перемога буде за нами 🙏🇺🇦
<span style=Українці, сьогодні як ніколи важливо бути єдиними, показати міць нашого народу та підтримувати один одного у такий важливий для нашої України час!🙏🇺🇦" data-swiper-parallax-x="-100" data-swiper-parallax-scale="1.5" data-swiper-parallax-duration="800" />

Стратегічним напрямком допомоги Україні у воєнний час Avalon обрав гуманітарну підтримку 💙🫂

Станом на сьогодні, будучи постійним партнером фонду ridni.community , ми продовжуємо сприяти евакуації дітей та сімей для забезпечення для них безпечних умов перебування.
Команда Avalon активно займається закупівлею медикаментів, провізії та інших побутових, потрібних для дітей та внутрішньо переміщених осіб.
Будучи надійним тилом, ми також допомагаємо у формуванні та транспортуванні гуманітарних вантажів у точки, де їх потребують 🇺🇦
Актуальний список необхідних речей публікуватимемо на власній сторінці та будемо вдячні за ваше бажання долучитись до зборів ✊🇺🇦
Єдність – наш фундамент!
Слава Україні!
<span style=Стратегічним напрямком допомоги Україні у воєнний час Avalon обрав гуманітарну підтримку 💙🫂" data-swiper-parallax-x="-100" data-swiper-parallax-scale="1.5" data-swiper-parallax-duration="800" />

Перелік дій, які здійснює клієнт компанії Авалон в ході операції купівлі-продажу об’єкту нерухомості та набуття права власності:


1. Укладення договору купівлі-продажу деривативу.
2. Укладення договору завдатку в рамках договору купівлі-продажу деривативу.
3. Укладення договору купівлі-продажу майнових прав.
4. Здійснення оплати чергового платежу.
5. Проведення огляду.
6. Підписання Акту приймання/передачі об’єкта нерухомості.
7. Реєстрація права власності в єдиному державному реєстрі речових прав.
8. Отримання ключів.
1. Якщо ви плануєте придбати житло :
Вам необхідно звернутись до контакт-центру з відповідним запитом. Надалі вас супроводжуватиме ваш персональний менеджер. Звертаємо вашу увагу, що продаж об’єктів нерухомості в умовах сьогодення може здійснювати лише шляхом укладення договору купівлі-продажу майнових прав, так як відповідно до Рішення Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку №136 від 24 лютого 2022 року тимчасово з 11:00 24 лютого 2022 року зупиняється розміщення, обіг та викуп всіх цінних паперів, а також проведення операцій в системі депозитарного обліку та системах клірингового обліку осіб, яка провадять клірингову діяльність, окрім проведення операцій необхідних для здійснення Національним банком монетарної та грошово-кредитної політики і Міністерством фінансів операцій з обслуговування державного боргу. Тому, тимчасово, з 11:00 24 лютого 2022 року: компаніям з управління активами, зберігачам активів ІСІ та зберігачам активів НПФ зупинити проведення операцій з активами ІСІ та НПФ.
2. Якщо ви уклали договір завдатку в рамках договору купівлі-продажу деривативу.
Відповідно до п.4.8 договору у разі несплати Покупцем Продавцю Другого платежу у вказані в Договорі строки, Договір припиняє свою дію з наступного робочого дня, без підписання додаткових документів про припинення (розірвання). Водночас сплачений Покупцем перший платіж Продавцем Покупцю не повертається, зобов'язнання Повіреного вважаються виконаними, а Дериватив може бути відчужений Продавцем третім особам. Водночас, відповідно до п. 11.1. будь-яка сторона звільняється від відповідальності за невиконання або прострочення у виконанні своїх обов’язків за цим Договором, якщо таке невиконання або прострочення виникли внаслідок дії обставин форс-мажору, що настали після укладення цього Договору. Так, відповідно до рішення Торгово-промислової палати №2024/02.0-7.1 від 28.02.2022 військова агресія Російської Федерації проти України, що стала підставою введення воєнного стану із 05 години 30 хвилин 24 лютого 2022 року строком на 30 діб визнається форс-мажорною обставиною (обставиною непереборної сили). Враховуючи вище викладене, сторони Договору звільняються від виконання своїх зобов’язань за цим договором до моменту припинення дії обставин форс-мажору. Всі умови визначені договором завдатку залишаються чинними для Сторін Договору. Звертаємо Вашу увагу, що у випадку, якщо дата другого платежу передувала даті настання дії форс-мажорних обставин зобов’язання по сплаті залишається такими, що підлягають виконанню.
3. Якщо ви закрили договір купівлі-продажу деривативу і очікуєте на укладення договору купівлі-продажу майнових прав.
Відповідно до п. 6.3.5 Покупець зобов’язаний пред’явити Дериватив до виконання Емітенту (виконавцю форвардного контракту) протягом 1 (одного) місяця з моменту повної оплати Суми цього Договору. У разі не пред’явлення Покупцем (або іншою особою, якій Покупцем відчужено свої права за Деривативом) до виконання Продавцю у вищевказаний термін, Покупець (або інша особа, якій Покупцем відчужено свої права за Деривативом) втрачає своє виключне та безумовне право на придбання Базового активу, шляхом укладення Договору купівлі-продажу Базового активу. Повіреного вважаються виконаними, а Дериватив може бути відчужений Продавцем третім особам. В той же час відповідно до п. 11.1. будь-яка сторона звільняється від відповідальності за невиконання або прострочення у виконанні своїх обов’язків за цим Договором, якщо таке невиконання або прострочення виникли внаслідок дії обставин форс-мажору, що настали після укладення цього Договору. Так, відповідно до рішення Торгово-промислової палати №2024/02.0-7.1 від 28.02.2022 військова агресія Російської Федерації проти України, що стала підставою введення воєнного стану із 05 години 30 хвилин 24 лютого 2022 року строком на 30 діб визнається форс-мажорною обставиною (обставиною непереборної сили).
Враховуючи вище викладене, укладення договорів купівлі-продажу майнових прав відтерміновується до моменту припинення дії форс-мажорних обставин. Укладення договору-купівлі продажу майнових прав буде здійснюватися на тих умовах, які першочергово були визначенні Сторонами. Звертаємо Вашу увагу, на те що у випадку, якщо дата по пред’явленню Деривативу до виконання передувала даті настання дії форс-мажорних обставин зобов’язання по укладенню договору купівлі-продажу майнових прав залишається таким, що підлягає виконанню. У зв’язку з чим Вам необхідно звернутись до Вашого менеджера з продажу з запитом про укладення договору купівлі-продажу майнових прав.
4. Якщо згідно з умовами вашого договору ви повинні здійснити черговий платіж.:
4.1 Якщо у Вас є така фінансова можливість здійснюйте платежі згідно графіку визначеного умовами Договору. Реквізити рахунку компанії зазначені у вашому договорі є актуальними. У разі необхідності розрахунку суми чергового платежу у гривневому еквіваленті ви можете звернутись до вашого персонального менеджера. Звертаємо Вашу у вагу, що у випадку якщо дата по сплаті чергового платежу передувала даті настання дії форс-мажорних обставин зобов’язання по сплаті залишається такими, що підлягають виконанню 4.2 Якщо у Вас немає фінансової можливості здійснювати оплату платежів згідно графіку на умовах визначених договором, вам необхідно звернутись до вашого персонального менеджера і повідомити про неможливість здійснення оплати. Так, відповідно до п. 6.3 Договору купівлі-продажу Деривативу та п. 5.4 Договору купівлі- продажу майнових прав Покупець зобов’язаний своєчасно та належним чином здійснювати оплату за цим договором. В той же час відповідно до п. 11.1. Договору купівлі-продажу деривативу та п. 12.1 Договору купівлі-продажу майнових будь-яка сторона звільняється від відповідальності за невиконання або прострочення у виконанні своїх обов’язків за цим Договором, якщо таке невиконання або прострочення виникли внаслідок дії обставин форс-мажору, що настали після укладення цього Договору. Так, відповідно до рішення Торгово-промислової палати №2024/02.0-7.1 від 28.02.2022 військова агресія Російської Федерації проти України, що стала підставою введення воєнного стану із 05 години 30 хвилин 24 лютого 2022 року строком на 30 діб визнається форс-мажорною обставиною (обставиною непереборної сили). \ Враховуючи вище викладене зобов’язання по оплаті сум чергового платежу може бути відтермінованим до моменту припинення дії форс-мажорних обставин. Компанія не буде здійснювати нарахування штрафів, пені за період просторочення сплати. При тому, звертаємо Вашу увагу, відповідно п. 12.3 Договору купівлі-продажу майнових прав не вважаються обставинами непереборної сили або випадком недодержання своїх обов'язків контрагентом тієї Сторони, що порушила Договір, відсутність на ринку товарів, будівельних матеріалів, тощо, потрібних для виконання цього Договору, відсутність у Сторони, що порушила Договір, необхідних коштів.
5. Якщо ви бажаєте провести огляд квартири.
У зв’язку з воєнним станом, що був введеним в країні, можливість проведення огляду тимчасово відсутня.
6. Якщо ви бажаєте підписати Акт приймання-передачі, ваш будинок введений в експлуатацію.
Так, відповідно до п. 5.2.8 Договору купівлі-продажу майнових прав Продавець зобов’язаний після завершення будівництва Об’єкта будівництва та прийняття його в експлуатацію передати Об’єкт нерухомості по Акту передачі-приймання, а також одночасно з підписанням Акту передачі-приймання надати Покупцю документи, необхідні для реєстрації Покупцем свого права власності на Об’єкт нерухомості, в тому числі, Довідку про повну оплату Вартості Майнових прав на Об’єкт нерухомості. Водночас, відповідно до п. 12.1 Договору купівлі-продажу майнових будь-яка сторона звільняється від відповідальності за невиконання або прострочення у виконанні своїх обов’язків за цим Договором, якщо таке невиконання або прострочення виникли внаслідок дії обставин форс-мажору, що настали після укладення цього Договору. Так, відповідно до рішення Торгово-промислової палати №2024/02.0-7.1 від 28.02.2022 військова агресія Російської Федерації проти України, що стала підставою введення воєнного стану із 05 години 30 хвилин 24 лютого 2022 року строком на 30 діб визнається форс-мажорною обставиною (обставиною непереборної сили). Враховуючи вище викладене, зобов’язання Компанії щодо підписання Акту п/п буде відтермінованим до моменту припинення дії форс-мажорних обставин. Щодо старту підписання Актів приймання/передачі вас будуть інформувати індивідуально шляхом телефонного дзвінка від контакт-центру. Водночас, звертаємо вашу увагу, що інформування щодо підписання Актів приймання передачі по об’єктах, які введенні в експлуатацію буде здійснено протягом квітня місяця. Умовою для підписання Акту та отримання доступу до квартир є взаємне виконання сторонами зобов’язань в повному обсязі.
7. Якщо ви майбутній власник, ваш будинок введений в експлуатацію і ви перебуваєте за кордоном.
В цьому випадку після припинення дії обставин непереборної сили, вам необхідно звернутись до контакт-центру з повідомленням про неможливість проведення процедури реєстрації права власності у зв’язку з перебуванням за кордоном. В кожному конкретному випадку будемо діяти в залежно від Вашої ситуації: а) перенесення дати реєстрації по вашому об’єкту нерухомості. Так, відповідно до умов договору підписання Акту приймання-передачі повинно бути здійсненне протягом 90 днів з моменту завершення будівництва та прийняття в експлуатацію Об’єкта будівництва. б) Ви можете звернутись до консульства України в країні в якій ви перебуваєте з метою оформлення довіреності на особу, яка перебуває на Україні і зможе від вашого імені провести процедуру реєстрації права власності.
8. Якщо ви бажаєте провести державну реєстрацію речових прав на нерухоме майно :
У зв'язку з військовою агресією Російської Федерації проти України, Державне підприємство «НАІС», яке забезпечує роботу реєстрів, тимчасово призупинило роботу Єдиних та Державних реєстрів Міністерства юстиції України, створення та забезпечення функціонування яких належить до компетенції Міністерства юстиції України. Таке рішення прийнято з метою недопущення будь-яких несанкціонованих дій з інформацією реєстрів зі сторони ворога.
Враховуючи вище викладене, проведення реєстраційних дій буде можливим після відкриття державним реєстраторам доступу до державного реєстру речових прав на нерухоме майно.
9. Якщо Ви вже отримали право власності і бажаєте забрати ключі від власної квартири:.
У цьому випадку ви можете звернутись до адміністратора будинку, який є представником управлінської компанії. Для отримання ключів вам необхідно надати витяг з державного реєстру або документ, що посвідчує особу.
10. Коли відновиться будівництво?
Частково будівництво на об’єктах компанії відновлено. Компанія намагається в якнайкоротші терміни повноцінно відновити будівництво. Проблемою є те, що чимало працівників підрядних організації є мобілізованими або приймають участь територіальній обороні.
11. Чи можемо ми розірвати договір і повернути кошти?
Станом на сьогодні, враховуючи те, що стороною договору про розірвання є компанія з управління активами, яка немає права проводити будь-які операції згідно Рішення Національної комісії з цінних паперів та фондового ринку №136 від 24 лютого 2022 року , розірвання договору купівлі-продажу деривативу та повернення коштів є неможливим до моменту припинення дії форс-мажорних обставин.
12. Чи можу я укласти договір відступлення прав, якщо вже повністю оплатив за договором купівлі-продажу майнових прав?
Так, для цього Вам потрібно звернутись до Вашого менеджера з продажу для уточнення деталей щодо підписання договору.
<span style=Перелік дій, які здійснює клієнт компанії Авалон в ході операції купівлі-продажу об’єкту нерухомості та набуття права власності:" data-swiper-parallax-x="-100" data-swiper-parallax-scale="1.5" data-swiper-parallax-duration="800" />

Гнучкі офіси та коворкінг-плейси набирають все більшу популярність

Вони характеризуються гнучкою організацією робочого простору і прагненням до формування спільноти резидентів та внутрішньої культури. Учасники залишаються незалежними та вільними, ідея коворкінгу охоплює усі типи бізнесів, від фрілансу та IT до великих сталих компаній. Avalon у свою чергу, як інвестиційно-девелоперський холдинг на цьому ринку, є представником Futura HUB. Який наразі увійшов до наглядової Ради асоціації коворкінгів та гнучких офісів України Coworking Community в особі Anastasiia Gavrilova Асоціація розвиває та досліджує коворкінг-ринок, підтримує гравців, знайомить їх між собою та проводить освітню діяльність. Ринок доволі молодий. Але завдяки об‘єднанню гравців з‘являється сила та вплив на можливість створення структури, правил та класифікації коворкінгів. Нові гравці перетворюються на експертів, а кількість локацій збільшується з кожним роком, що доволі швидко розвиває сам ринок. І вже наступного року Futura Hub стане місцем проведення щорічної конференції присвяченої коворкінгам та їх розвитку. І ми пишаємося, що можемо стояти біля витоків такого перспективного напрямку.
<span style=Гнучкі офіси та коворкінг-плейси набирають все більшу популярність" data-swiper-parallax-x="-100" data-swiper-parallax-scale="1.5" data-swiper-parallax-duration="800" />

AVALON BROKERAGE

Новий напрямок в рамках інвестиційно-девелоперської компанії AVALON, який надає змогу реалізувати інтереси клієнтів без втрат часу та зусиль. Ми створили широкий спектр пропозицій житла первинного та вторинного ринку для купівлі, а також для існуючих клієнтів компанії AVALON можливість продажу своєї нерухомості.
- Ексклюзивні пропозиції купівлі об'єктів нерухомості для нових клієнтів
- Можливість вигідного продажу об'єктів нерухомості для існуючих клієнтів
- Повний супровід процесу
- Юридична підтримка
Команда професіоналів працює над тим, щоб створити максимально комфортні умови саме для Вас.
tel: 0 800 500 585
Sales manager: пр.Чорновола, 18 (поряд з ЖК «Avalon»). пр.Червоної Калини, 60.
avalon-brokerage.com.ua
AVALON BROKERAGE

Незабаром UPdate ціни в ЖК Avalon Up! Встигніть придбати житло за діючою ціною.

Потужний UpDate життя у найкомфортнішому районі Львова. Найвищий житловий комплекс бізнес-класу Avalon UP забезпечить найвибагливіших поціновувачів комфорту розвиненою інфраструктурою та сучасними квартирами. Встигніть скористатися діючими цінами зараз, перед їх підвищенням у серпні на 10%.
Незабаром UPdate ціни в ЖК Avalon Up! Встигніть придбати житло за діючою ціною.

Перевірка безпеки у найвищому хмарочосі Львова - Avalon UP

У житловому комплексі бізнес-класу Avalon Up відбулися тактико-спеціальні навчання з пожежної безпеки за участю пожежних загонів ДСНС.
Рятувальники спільно зі співробітниками управлінської компанії Avalon Facility Service відпрацювали алгоритм дій.

Преміум нового покоління

Львів - це синтез різних епох та культурних впливів, які протягом століть залишали свої сліди в історії та штрих за штрихом творили місто Лева таким, яким ми любимо його сьогодні. Така особлива риса сформувала індивідуальність Львова у всіх аспектах, а найбільше - в архітектурі. Кожна будівля просочена власною історією, ми досліджуємо її, хочемо доторкнутися до минулого, доповнюємо все своїми роздумами та уявленнями, щоб скласти цілісну картину.
Усі шедеври архітектури, якими ми захоплюємося, які зараз вважаємо надбанням культурної спадщини, раніше були яскравими прикладами преміуму того часу, в якому вони з’явилися. Ми можемо простежити, як з періоду в період змінювався вигляд преміальних будинків, проте в якийсь момент логічний розвиток естетичної архітектури у Львові припинився. Проте на сучасному етапі продовжувати ігнорувати образ візуальної частини міста, як мінімум безвідповідально.
Девелоперська компанія “Avalon” завжди пріоритетно ставилася до зовнішнього вигляду проектів, особливо до житлових комплексів преміум класу. Дизайнери та архітектори працюють над створенням візуалізації довго, тяжко і прискіпливо, щоб очі львів’ян змогли побачити такі витвори мистецтва, як: Avalon Lux, що змушує довго не відводити погляд через яскраву геометрію: лінії, кути, вигини, а відблиски променів сонця від скляних терас чи панорамний ліфт - все це робить проект дуже харизматичним.
Avalon 37. Стриманість, чіткість форм, плавний фасад, рівні фігури - такий дизайн створює враження максимальної сили і впевненості, а також гармонійно вписується в історичне середовище центральної частини міста.
Avalon Prime - екстер’єр якого особливий завдяки фактурності, нерівномірності фасаду, поєднанню скляних балконів та темних тонів будинку. Захований від сторонніх очей, але повністю відкритий для сонячного світла.
Преміум нового покоління - не обмежується лише продовженням традиції створювати те, чим будуть пишатися наступні покоління, це місце цілковитого балансу комфорту, естетики, відточеного сервісу та оточення з подібними цінностями та принципами, і все це втілено в проектах Avalon.
Преміум нового покоління

AVALON x JAGUAR

Дозвольте собі жити життя, про яке інші мріють.
Безпека, комфорт, стиль, рух, гармонія у всьому, якість життя - це те, що об’єднує Avalon та Jaguar.
Краще побачити їх і дозволити заворожити вас, ніж просто розповідати. Це преміум-клас - максимальний рівень сервісу, безпеки та комфорту.
Jaguar підкрадається абсолютно безшумно, а його рухи ― точні, як фасади AVALON. Перший електрокар від Jaguar, який гармонійно доповнить тихі нічні вулиці вашого міста! Перший житловий комплекс преміум-класу ідеального зразка в історичному центрі Львова.
AVALON x Jaguar - ідеальний баланс продуктивності, інноваційних технологій та розкоші.
Прагніть більшого. Change your world with Avalon x Jaguar.

AVALON x FASHIONISTA

Львів - в архітектурі, глибина в людях, творчість в стилі! Львів - в прагненні рухатися вперед, розвиватися, насолоджуватися життям, жити комфортно, одягатися модно.
Саме цю концепцію ми постаралися передати в колаборації Avalon x Fashionista
Твій Львів, твій район, твій дім, твій стиль, твій вибір.
Завжди Ваш AVALON..

AVALON x SPLIT

Кожен з власників квартири в житлових комплексах Avalon може відчути себе на висоті у буквальному розумінні, адже з вікон та даху відкриваються неймовірні панорами вечірнього міста.
А ми спільно з Split вирішили потішити вас онлайн ді-джей сетом, який відбувся на одному з житлових комплексів AVALON.
Споглядайте на неймовірні заходи сонця з видом на наше чудове місто в парі з музичними вайбами.
Avalon - change your world .

What is Avalon?

Ми також вирішили взяти участь у челенджі #what_is_ukraine і запропонували свою версію — What is Avalon ❤️.

Avalon Facility Service

Avalon Facility Service — це управлінська компанія, яка створена для обслуговування житлових комплексів, бізнес та торгових центрів, офісів та комерційних приміщень. Avalon Facility Service - це професіональна команда, яка забезпечує підтримку об'єктів нерухомості 24/7 та гарантує якість надання послуг. Щодня співробітники AFS турбуються про чистоту та цілісність будівлі, систему опалення, кондиціонування, вентиляції, освітлення та водопостачання. AFS — це також консьєрж-сервіс, щоб забезпечити увагою кожного жителя, а також безпека для вашого життя, адже охоронний спокій в житлових комплексах це злагоджена робота професіоналів та систем безпеки. Створювати щось масштабне та красиве складно, але ще складніше зробити так, щоб воно залишалося в ідеальному стані якомога довше, а люди, які живуть мають отримувати максимальний сервіс. Зараз команда AFS обслуговує Avalon Lux, Avalon A37, Avalon UP та бізнес-простір Futura Hub, ТЦ New Point і декілька інших об'єктів, а найближчим часом передаємо в їхні надійні руки Avalon Holiday .

Мистецтво архітектури від Avalon

Архітектура – це той вид мистецтва, з яким ми зустрічаємося щодня, де б не були та що б не робили. В одному місці можуть поєднуватися різні епохи, різні стилі, матеріали, текстури, кольори, особливо у Львові, який став домом для результатів творінь архітекторів часів усіх століть. І двадцять першого також. «Ми ставимося до архітектури, як до мистецтва, оскільки вважаємо ці поняття нерозривними. Навіть сам процес створення кожного проєкту нагадує писання картин, сюди вкладаємо ідею, уявляємо, які відчуття має викликати об’єкт і як доповнюватиме контекст, в якому існує. Дуже важливо знаходити баланс між тенденціями та традиціями, тобто гармонійно комбінувати сучасні технології та стиль Львова. Що цікаво, ми, як і кожен митець, також стикаємося з критикою та нерозумінням, і це нормально, закономірно, я б навіть сказав, адже мистецтво суб’єктивне та спірне, в цьому його суть. Байдужість – ось що гірше», – пояснює стратегію головний архітектор Сергій Міль. Концепцію ідеї мистецтва архітектури компанія «Avalon» втілила в новій рекламній кампанії, тому зараз в місті можна зустріти борди з репродукціями відомих картин, в які інтегровано фасади будинків девелопера. Мистецтво – вічне, воно залишається в пам’яті людей надовго, стає невіддільним надбанням культури народу, а архітектура формує візуальний ряд, який є головним асоціативним елементом кожного міста.
Мистецтво архітектури від Avalon

Перше знайомство з Avalon Up!

Щасливі спіймати момент, коли ви, наші майбутні мешканці прийшли знайомитися з готовою секцією Avalon Up та своїми квартирами. Радіємо разом з вами щоразу, коли бачимо такі відгуки.

Директор з продажу Марта Герус про комерційні приміщення у житлових комплексах компанії Avalon:

«Ми займаємося девелопментом житлової нерухомості з 2014 р. За цей час команда реалізувала 7 проєктів та понад 150 тис. м² нерухомості. В активній фазі будівництва - ще 5 об‘єктів, а також два житлових комплекси у 2 кварталі 2020 р. здаються в експлуатацію. Концепція «місто у місті» – таким принципом керуємося у проєктуванні сучасного та комфортного житла. Інфраструктура житлових комплексів спроєктована і доповнена приміщеннями комерційного призначення, які створюють додатковий комфорт для мешканців житлового кварталу.Планування та проєктування комерційних площ у житлових комплексах відбувається за участю команди експертів та зовнішніх консультантів. Усе для того, щоб життя мешканців житлових комплексів компанії Avalon було самодостатнім. Зараз на етапі реалізації – комерційні приміщення у житлових комплексах: Avalon Flex (вул. Топольна, 4), Avalon Up (просп. Червоної Калини, 60), Avalon Holiday (вул. Героїв Майдану – вул. Проектована). Дякуємо клієнтам за те, що для свого бізнесу обираєте нерухомість компанії Avalon у житлових комплексах Avalon Lux, Avalon 37, Avalon, Avalon Garden, Avalon 2Day, Avalon Comfort, Avalon Light, Avalon Time, Avalon Zelena Street”.

<small>Директор з продажу Марта Герус про комерційні приміщення у житлових комплексах компанії Avalon:</small>

Допомагаємо у боротьбі з COVID-19

Разом з Благодійним Фондом Рідні сьогодні передали Клінічній лікарні швидкої медичної допомоги засоби захисту для медичних працівників. Генеральна директорка компанії Avalon Алла Шамова: «У цей непростий час ми жодної хвилини не вагалися і вирішили спрямувати кошти та наші зусилля на допомогу медичним закладам, які потребують постачання засобів індивідуального захисту та додаткового обладнання. Сьогодні у Лікарню швидкої медичної допомоги у Львові разом із Благодійним Фондом Рідні ми передали захисні костюми для медиків, респіратори, рукавиці та захисні окуляри. Також ми придбали та очікуємо поставки 10-ти апаратів штучної вентиляції легень. Дбайте про себе та свої рідних, і ми разом вийдемо з цього періоду сильнішими».
Stay at home to stay safe
.

Допомагаємо у боротьбі з COVID-19

Компанія Avalon підтримала ініціативу Благодійного Фонду Рідні допомогти медикам львівських лікарень у боротьбі з поширенням коронавірусу. Разом з партнерами - компанією Avalon та OKKO Group і за підтримки медичного центру Medicover - Фонд закупив 20 апаратів штучної вентиляції легенів (ШВЛ). Апарати упродовж 12 днів будуть передані лікарням Львова та області. Додатково Благодійний Фонд Рідні передасть 1800 захисних костюмів для медиків. 
«Бізнес не може залишатися осторонь - у боротьбі з пандемією потрібно об’єднати наші зусилля. Зараз нашої допомоги потребують львів’яни та жителі області. Тому ми об’єднуємо зусилля для збереження здоров’я людей та допомоги медикам у подоланні поширення коронавірусу"- говорить Генеральний директор компанії Алла Шамова.

Велике прохання до кожного – не бути байдужими до рекомендацій МОЗ, дбати про себе та своїх рідних, дотримуватися умов карантину. Саме зараз ми маємо можливість продемонструвати нашу спільну соціальну відповідальність: не лише бізнесу перед суспільством, а й громадян перед іншими громадянами, кожного перед самим собою.

Допомагаємо у боротьбі з COVID-19

Про архітектуру елітного будинку Avalon 37 та фокус компанії у 2020 році

Алла Шамова, генеральний директор компанії Avalon: «Архітектуру будинку преміумкласу Avalon 37 відзначено неодноразово. Житловий комплекс отримав престижну міжнародну нагороду European Property Awards 2019/2020 у Лондоні у номінації «Краща архітектура житлового комплексу», а також першість у номінації «Житловий будинок року» на V Eastern Europe Real Estate Forum у Києві. Це додаткова мотивація для команди компанії розробляти та реалізовувати нові преміумоб'єкти. Компанія Avalon є лідером житлової нерухомості преміумкласу у Львові, і ми активно розвиватимемо цей напрям у 2020 році». Читайте більше про будівництво житлового комплексу преміум класу Avalon 37 у березневому номері Commercial Property або в електронній версії : посилання
Наші контакти

  • Телефон 0 800 500 055
  • E-mail avalon.sellers@avalon-inc.com.ua
  • адреси центрів продажу м. Львів, пр. В.Чорновола, 18 ( поряд з ЖК Avalon)
  • графік роботи Пн-сб 11:00 – 18:00 Нд вихідний

Залишились питання?