Гнучкі офіси та коворкінг-плейси набирають все більшу популярність

Вони характеризуються гнучкою організацією робочого простору і прагненням до формування спільноти резидентів та внутрішньої культури. Учасники залишаються незалежними та вільними, ідея коворкінгу охоплює усі типи бізнесів, від фрілансу та IT до великих сталих компаній. Avalon у свою чергу, як інвестиційно-девелоперський холдинг на цьому ринку, є представником Futura HUB. Який наразі увійшов до наглядової Ради асоціації коворкінгів та гнучких офісів України Coworking Community в особі Anastasiia Gavrilova Асоціація розвиває та досліджує коворкінг-ринок, підтримує гравців, знайомить їх між собою та проводить освітню діяльність. Ринок доволі молодий. Але завдяки об‘єднанню гравців з‘являється сила та вплив на можливість створення структури, правил та класифікації коворкінгів. Нові гравці перетворюються на експертів, а кількість локацій збільшується з кожним роком, що доволі швидко розвиває сам ринок. І вже наступного року Futura Hub стане місцем проведення щорічної конференції присвяченої коворкінгам та їх розвитку. І ми пишаємося, що можемо стояти біля витоків такого перспективного напрямку.
<span style=Гнучкі офіси та коворкінг-плейси набирають все більшу популярність" data-swiper-parallax-x="-100" data-swiper-parallax-scale="1.5" data-swiper-parallax-duration="800" />

AVALON BROKERAGE

Новий напрямок в рамках інвестиційно-девелоперської компанії AVALON, який надає змогу реалізувати інтереси клієнтів без втрат часу та зусиль. Ми створили широкий спектр пропозицій житла первинного та вторинного ринку для купівлі, а також для існуючих клієнтів компанії AVALON можливість продажу своєї нерухомості.
- Ексклюзивні пропозиції купівлі об'єктів нерухомості для нових клієнтів
- Можливість вигідного продажу об'єктів нерухомості для існуючих клієнтів
- Повний супровід процесу
- Юридична підтримка
Команда професіоналів працює над тим, щоб створити максимально комфортні умови саме для Вас.
tel: 0 800 500 585
Sales manager: пр.Чорновола, 18 (поряд з ЖК «Avalon»). пр.Червоної Калини, 60.
avalon-brokerage.com.ua
AVALON BROKERAGE

Незабаром UPdate ціни в ЖК Avalon Up! Встигніть придбати житло за діючою ціною.

Потужний UpDate життя у найкомфортнішому районі Львова. Найвищий житловий комплекс бізнес-класу Avalon UP забезпечить найвибагливіших поціновувачів комфорту розвиненою інфраструктурою та сучасними квартирами. Встигніть скористатися діючими цінами зараз, перед їх підвищенням у серпні на 10%.
Незабаром UPdate ціни в ЖК Avalon Up! Встигніть придбати житло за діючою ціною.

Перевірка безпеки у найвищому хмарочосі Львова - Avalon UP

У житловому комплексі бізнес-класу Avalon Up відбулися тактико-спеціальні навчання з пожежної безпеки за участю пожежних загонів ДСНС.
Рятувальники спільно зі співробітниками управлінської компанії Avalon Facility Service відпрацювали алгоритм дій.

Преміум нового покоління

Львів - це синтез різних епох та культурних впливів, які протягом століть залишали свої сліди в історії та штрих за штрихом творили місто Лева таким, яким ми любимо його сьогодні. Така особлива риса сформувала індивідуальність Львова у всіх аспектах, а найбільше - в архітектурі. Кожна будівля просочена власною історією, ми досліджуємо її, хочемо доторкнутися до минулого, доповнюємо все своїми роздумами та уявленнями, щоб скласти цілісну картину.
Усі шедеври архітектури, якими ми захоплюємося, які зараз вважаємо надбанням культурної спадщини, раніше були яскравими прикладами преміуму того часу, в якому вони з’явилися. Ми можемо простежити, як з періоду в період змінювався вигляд преміальних будинків, проте в якийсь момент логічний розвиток естетичної архітектури у Львові припинився. Проте на сучасному етапі продовжувати ігнорувати образ візуальної частини міста, як мінімум безвідповідально.
Девелоперська компанія “Avalon” завжди пріоритетно ставилася до зовнішнього вигляду проектів, особливо до житлових комплексів преміум класу. Дизайнери та архітектори працюють над створенням візуалізації довго, тяжко і прискіпливо, щоб очі львів’ян змогли побачити такі витвори мистецтва, як: Avalon Lux, що змушує довго не відводити погляд через яскраву геометрію: лінії, кути, вигини, а відблиски променів сонця від скляних терас чи панорамний ліфт - все це робить проект дуже харизматичним.
Avalon 37. Стриманість, чіткість форм, плавний фасад, рівні фігури - такий дизайн створює враження максимальної сили і впевненості, а також гармонійно вписується в історичне середовище центральної частини міста.
Avalon Prime - екстер’єр якого особливий завдяки фактурності, нерівномірності фасаду, поєднанню скляних балконів та темних тонів будинку. Захований від сторонніх очей, але повністю відкритий для сонячного світла.
Преміум нового покоління - не обмежується лише продовженням традиції створювати те, чим будуть пишатися наступні покоління, це місце цілковитого балансу комфорту, естетики, відточеного сервісу та оточення з подібними цінностями та принципами, і все це втілено в проектах Avalon.
Преміум нового покоління

AVALON x JAGUAR

Дозвольте собі жити життя, про яке інші мріють.
Безпека, комфорт, стиль, рух, гармонія у всьому, якість життя - це те, що об’єднує Avalon та Jaguar.
Краще побачити їх і дозволити заворожити вас, ніж просто розповідати. Це преміум-клас - максимальний рівень сервісу, безпеки та комфорту.
Jaguar підкрадається абсолютно безшумно, а його рухи ― точні, як фасади AVALON. Перший електрокар від Jaguar, який гармонійно доповнить тихі нічні вулиці вашого міста! Перший житловий комплекс преміум-класу ідеального зразка в історичному центрі Львова.
AVALON x Jaguar - ідеальний баланс продуктивності, інноваційних технологій та розкоші.
Прагніть більшого. Change your world with Avalon x Jaguar.

AVALON x FASHIONISTA

Львів - в архітектурі, глибина в людях, творчість в стилі! Львів - в прагненні рухатися вперед, розвиватися, насолоджуватися життям, жити комфортно, одягатися модно.
Саме цю концепцію ми постаралися передати в колаборації Avalon x Fashionista
Твій Львів, твій район, твій дім, твій стиль, твій вибір.
Завжди Ваш AVALON..

AVALON x SPLIT

Кожен з власників квартири в житлових комплексах Avalon може відчути себе на висоті у буквальному розумінні, адже з вікон та даху відкриваються неймовірні панорами вечірнього міста.
А ми спільно з Split вирішили потішити вас онлайн ді-джей сетом, який відбувся на одному з житлових комплексів AVALON.
Споглядайте на неймовірні заходи сонця з видом на наше чудове місто в парі з музичними вайбами.
Avalon - change your world .

What is Avalon?

Ми також вирішили взяти участь у челенджі #what_is_ukraine і запропонували свою версію — What is Avalon ❤️.

Avalon Facility Service

Avalon Facility Service — це управлінська компанія, яка створена для обслуговування житлових комплексів, бізнес та торгових центрів, офісів та комерційних приміщень. Avalon Facility Service - це професіональна команда, яка забезпечує підтримку об'єктів нерухомості 24/7 та гарантує якість надання послуг. Щодня співробітники AFS турбуються про чистоту та цілісність будівлі, систему опалення, кондиціонування, вентиляції, освітлення та водопостачання. AFS — це також консьєрж-сервіс, щоб забезпечити увагою кожного жителя, а також безпека для вашого життя, адже охоронний спокій в житлових комплексах це злагоджена робота професіоналів та систем безпеки. Створювати щось масштабне та красиве складно, але ще складніше зробити так, щоб воно залишалося в ідеальному стані якомога довше, а люди, які живуть мають отримувати максимальний сервіс. Зараз команда AFS обслуговує Avalon Lux, Avalon A37, Avalon UP та бізнес-простір Futura Hub, ТЦ New Point і декілька інших об'єктів, а найближчим часом передаємо в їхні надійні руки Avalon Holiday .

Мистецтво архітектури від Avalon

Архітектура – це той вид мистецтва, з яким ми зустрічаємося щодня, де б не були та що б не робили. В одному місці можуть поєднуватися різні епохи, різні стилі, матеріали, текстури, кольори, особливо у Львові, який став домом для результатів творінь архітекторів часів усіх століть. І двадцять першого також. «Ми ставимося до архітектури, як до мистецтва, оскільки вважаємо ці поняття нерозривними. Навіть сам процес створення кожного проєкту нагадує писання картин, сюди вкладаємо ідею, уявляємо, які відчуття має викликати об’єкт і як доповнюватиме контекст, в якому існує. Дуже важливо знаходити баланс між тенденціями та традиціями, тобто гармонійно комбінувати сучасні технології та стиль Львова. Що цікаво, ми, як і кожен митець, також стикаємося з критикою та нерозумінням, і це нормально, закономірно, я б навіть сказав, адже мистецтво суб’єктивне та спірне, в цьому його суть. Байдужість – ось що гірше», – пояснює стратегію головний архітектор Сергій Міль. Концепцію ідеї мистецтва архітектури компанія «Avalon» втілила в новій рекламній кампанії, тому зараз в місті можна зустріти борди з репродукціями відомих картин, в які інтегровано фасади будинків девелопера. Мистецтво – вічне, воно залишається в пам’яті людей надовго, стає невіддільним надбанням культури народу, а архітектура формує візуальний ряд, який є головним асоціативним елементом кожного міста.
Мистецтво архітектури від Avalon

Перше знайомство з Avalon Up!

Щасливі спіймати момент, коли ви, наші майбутні мешканці прийшли знайомитися з готовою секцією Avalon Up та своїми квартирами. Радіємо разом з вами щоразу, коли бачимо такі відгуки..

Директор з продажу Марта Герус про комерційні приміщення у житлових комплексах компанії Avalon:

«Ми займаємося девелопментом житлової нерухомості з 2014 р. За цей час команда реалізувала 7 проєктів та понад 150 тис. м² нерухомості. В активній фазі будівництва - ще 5 об‘єктів, а також два житлових комплекси у 2 кварталі 2020 р. здаються в експлуатацію. Концепція «місто у місті» – таким принципом керуємося у проєктуванні сучасного та комфортного житла. Інфраструктура житлових комплексів спроєктована і доповнена приміщеннями комерційного призначення, які створюють додатковий комфорт для мешканців житлового кварталу.Планування та проєктування комерційних площ у житлових комплексах відбувається за участю команди експертів та зовнішніх консультантів. Усе для того, щоб життя мешканців житлових комплексів компанії Avalon було самодостатнім. Зараз на етапі реалізації – комерційні приміщення у житлових комплексах: Avalon Flex (вул. Топольна, 4), Avalon Up (просп. Червоної Калини, 60), Avalon Holiday (вул. Героїв Майдану – вул. Проектована). Дякуємо клієнтам за те, що для свого бізнесу обираєте нерухомість компанії Avalon у житлових комплексах Avalon Lux, Avalon 37, Avalon, Avalon Garden, Avalon 2Day, Avalon Comfort, Avalon Light, Avalon Time, Avalon Zelena Street”.

<small>Директор з продажу Марта Герус про комерційні приміщення у житлових комплексах компанії Avalon:</small>

Допомагаємо у боротьбі з COVID-19

Разом з Благодійним Фондом Рідні сьогодні передали Клінічній лікарні швидкої медичної допомоги засоби захисту для медичних працівників. Генеральна директорка компанії Avalon Алла Шамова: «У цей непростий час ми жодної хвилини не вагалися і вирішили спрямувати кошти та наші зусилля на допомогу медичним закладам, які потребують постачання засобів індивідуального захисту та додаткового обладнання. Сьогодні у Лікарню швидкої медичної допомоги у Львові разом із Благодійним Фондом Рідні ми передали захисні костюми для медиків, респіратори, рукавиці та захисні окуляри. Також ми придбали та очікуємо поставки 10-ти апаратів штучної вентиляції легень. Дбайте про себе та свої рідних, і ми разом вийдемо з цього періоду сильнішими».
Stay at home to stay safe
.

Допомагаємо у боротьбі з COVID-19

Компанія Avalon підтримала ініціативу Благодійного Фонду Рідні допомогти медикам львівських лікарень у боротьбі з поширенням коронавірусу. Разом з партнерами - компанією Avalon та OKKO Group і за підтримки медичного центру Medicover - Фонд закупив 20 апаратів штучної вентиляції легенів (ШВЛ). Апарати упродовж 12 днів будуть передані лікарням Львова та області. Додатково Благодійний Фонд Рідні передасть 1800 захисних костюмів для медиків. 
«Бізнес не може залишатися осторонь - у боротьбі з пандемією потрібно об’єднати наші зусилля. Зараз нашої допомоги потребують львів’яни та жителі області. Тому ми об’єднуємо зусилля для збереження здоров’я людей та допомоги медикам у подоланні поширення коронавірусу"- говорить Генеральний директор компанії Алла Шамова.

Велике прохання до кожного – не бути байдужими до рекомендацій МОЗ, дбати про себе та своїх рідних, дотримуватися умов карантину. Саме зараз ми маємо можливість продемонструвати нашу спільну соціальну відповідальність: не лише бізнесу перед суспільством, а й громадян перед іншими громадянами, кожного перед самим собою.

Допомагаємо у боротьбі з COVID-19

Про архітектуру елітного будинку Avalon 37 та фокус компанії у 2020 році

Алла Шамова, генеральний директор компанії Avalon: «Архітектуру будинку преміумкласу Avalon 37 відзначено неодноразово. Житловий комплекс отримав престижну міжнародну нагороду European Property Awards 2019/2020 у Лондоні у номінації «Краща архітектура житлового комплексу», а також першість у номінації «Житловий будинок року» на V Eastern Europe Real Estate Forum у Києві. Це додаткова мотивація для команди компанії розробляти та реалізовувати нові преміумоб'єкти. Компанія Avalon є лідером житлової нерухомості преміумкласу у Львові, і ми активно розвиватимемо цей напрям у 2020 році». Читайте більше про будівництво житлового комплексу преміум класу Avalon 37 у березневому номері Commercial Property або в електронній версії : посилання
Наші контакти

  • Телефон 0 800 500 055
  • E-mail avalon.sellers@avalon-inc.com.ua
  • адреси центрів продажу м. Львів, пр. В.Чорновола, 18 ( поряд з ЖК Avalon) м.Львів , пр.Червоної Калини, 56 (24 поверх ЖК Avalon UP)
  • графік роботи Пн-пт 10:00 – 19:00 Сб 11:00 – 17:00, Нд вихідний 6 січня 10:00 – 16:00 7-8 січня вихідний

Залишились питання?