Avalon 37

Поєднання сучасного архітектурного планування та сервісу перетворюють дім на ідеал, що стає нормою Вашого життя. Унікальна локація Avalon_37 у центральній частині міста Львів дозволить Вам керувати своїм часом, уникаючи заторів: сучасна бізнес-інфраструктура – у 10 хвилинах пішої ходи від Вашого дому.

Avalon 37
Європейська нагорода
Avalon Up

Головна концепція у створенні цього житлового комплексу – це провокативне поєднання логічного та емоційного, стриманого й вибухового, революційного та затишного. Саме такими сміливими рішеннями вдалось розкрити ідею винятковості фасадного дизайну цього житлового комплексу. Домінантна поверховість, стримані лінії, панорамне скління виступають у тандемі з сучасними технологіями. Купити квартиру в Avalon Up – рішення тих, хто не боїться сміливих та новаторських поєднань.

Avalon Up
Avalon Zelena St.

У ритмі нашого життя не завжди є можливість виїхати відпочити на природу за місто. Саме тому компанія Avalon обрала локацією нового житлового комплексу вул. Зелену – найзеленіший район Львова, де можна насолодитись тишею та спокоєм, поєднатись із природою та побути наодинці зі своїми думками.

Avalon Zelena St.
Avalon Flex

Гнучкість – це рух. Упевнений рух назустріч зрозумілим, чітким, іноді непростим, але досяжним цілям. Втілити бажання, відчути свободу і створити простір, де стіни такі, як треба. Де колір, який Ти любиш. Де правила, які визначаєш Ти. Це простір, створений Тобою.

Avalon Flex
Avalon Yard

Житловий комплекс бізнес-класу “Avalon Yard” створений для нових історій кожного мешканця, цілих сімей, для життя.Проект розширює межі Avalon Kvartal, стає його логічним продовженням. Тут враховано сучасні тенденції, попередній досвід та побажання наших клієнтів.

Avalon Yard
Avalon Holiday

Avalon Holiday: кожен DAY – це подорож у свято Функціональний мінімалізм та легкість геометричних форм, світлі фасади та стриманий декор, низька поверховість будинків формують основу архітектурної концепції Avalon Holiday.

Avalon Holiday
Avalon Lux

Це не просто унікальний житловий комплекс Львова, а відмінна концепція помешкань для людей, спосіб життя яких поєднує прагнення до розкоші та свободи. Avalon LUX отримав європейське визнання на авторитетному міжнародному конкурсі The European Property Awards 2016-2017 у Лондоні. Розробники об’їхали чимало країн, щоб перейняти досвід провідних будівельних компаній світу та створити досконалий будинок.

Avalon Lux
Європейська нагорода
Avalon

Житловий комплекс Avalon знаходиться у самому центрі Львова та має будову закритого типу. Перевагою комплексу є його розташування. Від Авалону до супермаркетів, шкіл, дитячих садочків, парків, лікарень, ТЦ – лічені хвилини пішки. Тож комфортне життя для людей різного віку чи батьків із дітьми, які оберуть собі затишну квартиру в новому житловому комплексі, буде забезпечено.

Avalon
Європейська нагорода
Avalon 2Day

Відкритий простір, натуральне світло, легкість скляних форм – це тренди сучасного життя, які ніколи не втратять актуальності для тих, хто цінує свободу та комфорт, прагне подорожувати та отримувати максимум задоволення. Avalon 2Day – житло, що максимально підкреслює унікальність людей, котрі демонструють усьому світу свої емоції та жагу до свободи і самореалізації.

Avalon 2Day
Avalon Time

Avalon TIME Творення реальності, у якій Ви насолоджуєтеся кожною ХВИЛИНОЮ… Це важливіше трендів, це поза ЧАСОМ. Кожен МОМЕНТ - це мистецтво бути щасливим та цінувати життя.

Avalon 2Day
Avalon Light

Коли ранкове сонце заповнює простору вітальню, коли спів пташок доноситься у затишну спальню, коли свіжого повітря стільки, скільки ви забажаєте – це “Avalon Light” – новий, світлий, затишний житловий комплекс від Avalon Стильний та легкий ззовні, зручний та продуманий всередині. Органічно вписується у ландшафт міста та підкреслює його найкращими зразками сучасної європейської архітектури.

Avalon Light
Avalon Comfort

При розробці оригінальної концепції житлового комплексу використовувались найкращі європейські традиції створення комфортного міського житла. Avalon Comfort виділяється цілісністю і продуманістю проекту та всіх його складових, що розроблялися згідно з сучасними будівельними нормами і технологіями. Комплекс гарантує безпеку та комфорт мешканців. Раціональне, зручне та просторе планування квартир дозволяє власникам створити гостинну та затишну атмосферу. Це ідеальний варіант як для сімей, так і для людей зі швидким темпом життя.

Avalon Comfort
Avalon Garden

В Avalon Garden є все необхідне для комфортного, здорового і безтурботного життя: зелена і розкішна прибудинкова територія, розвинена внутрішня інфраструкура для прогулянок та сучасний екстер’єр.

Avalon GardenНаші контакти

  • Телефон 0 800 500 055
  • E-mail avalon.sellers@avalon-inc.com.ua
  • адреси центрів продажу м. Львів, пр. В.Чорновола, 18 ( поряд з ЖК Avalon)
  • графік роботи Пн-сб 11:00 – 17:00 Нд вихідний

Залишились питання?